Звіти

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДРЕВЛЯНИ»

Звіт про надану матеріальну допомогу

Благодійним фондом «Древляни» за період 1.01.2002 p. – 15.12.2010 р.

Аналіз витрат Благодійного фонду «Древляни» здійснювався, як у розрізі адміністративних районів, так і по 4-х умовних групах споживачів допомоги, а саме: шкільні й дошкільні установи, спеціальні навчальні заклади, інші установи для дітей та юнацтва; матеріальна допомога населенню; громадські організації, установи, підприємства; релігійні громади, культові споруди.

Детальніше: Звіти 

Інформація про результати діяльності Благодійної організації

«Благодійний фонд «Древляни» протягом 2011-2012рр.


Благодійна організація «Благодійний фонд «Древляни»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Древляни» була заснована у червні 2001 року. Метою організації є здійснення благодійної діяльності, допомога малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, сиротам, вдовам, інвалідам, онкохворим, дітям хворим на ДЦП, постраждалим під час аварії на Чорнобильській АЕС, людям похилого віку, які перебувають у геріатричних будинках, дитячим будинкам, школам-інтернатам, дитячим садкам й іншим соціально незахищеним верствам  населення. Фонд не залишає без уваги талановиту молодь. Робота організації спрямована на адресну допомогу у вигляді благодійних пожертв від спонсорів та меценатів, а  також на надання матеріальної, технічної, гуманітарної допомоги в рамках благодійних акцій та програм.

Детальніше: Звіти (частина 2)

Інформація про результати діяльності Благодійого фонду «Древляни»

за період 2013-2014 рр.

За даний період було проведено:

  • благодійна акція «Квітуча Україна», організація і проведення суботників, прибирання територій, висадка молодих дерев та квіткових клумб.
  • участь у акції з роздільного збору та утилізації побутового сміття. Підвищення екологічної і культурної свідомості молоді за допомогою лідерів Українських музичних груп.
  • благодійну акцію «Особливі люди». Мета цієї  програми: Сприяти соціалізації інвалідів, зробивши доступними ті блага і можливості, яких інваліди позбавлені порівняно зі здоровими людьми.

Детальніше: Звіти (частина 3)