Новини благодійних проектів


Благотворительный фонд «Древляне» передал 216 сухпайков американской армии воинам из 72-й бригады

Благотворительный фонд «Древляне» вновь радует своей поддержкой и вниманием бориспольскую общину. Помощь разноплановая, но всегда важна и нужна. В пятницу, 10 июня представители фонда «Древляне» передали нашим воинам из 72 отдельной механизированной бригады через волонтеров «Территория поддержки - Борисполь» 216 сухпайков американской армии. Одним таким пакетом риса с мясом можно накормить пятерых бойцов. Способ приготовления очень прост: залил кипятком, подождал минут 15-20 и - готово. Как сообщил заместитель председателя фонда Дмитрий Атанов, качество каши они проверили на себе - сварили и попробовали.

Детальніше: Благотворительный фонд «Древляне» передал 216 сухпайков американской армии воинам из 72-й бригады

Паралімпійській чемпіонці, яка тренується в Борисполі, подарували крісло для пересування

Благодійний фонд «Древляни» вкотре допомагають містянам. Цього разу його представники подарували крісло для пересування – дівчині, яка займається плаванням у місцевій ДЮСШ та є паралімпійським чемпіоном України.

Детальніше: Паралімпійській чемпіонці, яка тренується в Борисполі, подарували крісло для пересування

Бориспільська родина отримала допомогу від благодійного фонду «Древляни»

Благодійний фонд «Древляни» вкотре не обділяє своєю увагою наше місто. Багатофункціональне електроліжко подарували 12-річному Владиславу Юшку. Такий подарунок родині зробив благодійний фонд «Древляни». Передавати його приїхали голова правління фонду Валерій Чорний, міський голова Анатолій Федорчук та депутат міської ради Валерій Мартишко. У хлопчика один із різновидів ДЦП. Мама Леся потроху привчає його до самостійності, але найбільша її мрія – поставити сина на ноги. Влад відвідує «Наш дім», багато займається вдома, але для результату потрібні ще й безперервні комплекси масажу, а на це коштів у родини немає. Як розповіли представники фонду, ліжко обирали більше двох годин, аби воно максимально підходило Владу за функціональністю.

Детальніше: Бориспільська родина отримала допомогу від благодійного фонду «Древляни»

БФ «Древляни» в територіальному центрі соц.обслуговування м.Києва.

02.12.2015 р. БФ «Древляни» на чолі з головою управління Чорним В.І., відвідали територіальний центр соцобслуговування Деснянського р-у  м. Києва. Для вихованців була надана благодійна допомога у вигляді дитячих іграшок.

Детальніше: БФ «Древляни» в територіальному центрі соц.обслуговування м.Києва.

Савочкіна Анна В'ячеславівна. Терміново потрібна допомога

Савочкіна Анна В'ячеславівна народилася 16 листопада 2011 року. Проживає в місті Бориспіль. Відвідувала дошкільний навчальний заклад №1. 20 жовтня 2015 року, коли дитина прокинулась, в неї почались кров'янисті виділення з носу.

Детальніше: Савочкіна Анна В'ячеславівна. Терміново потрібна допомога

Михайло та Олександра Гапон. Потрібна допомога

Михайло та Олександра Гапон народились недоношеними, на 32 неділі вагітності. За свої 5 років, вони вже багато чого натерпілися. Діти інваліди (підгрупа «А»). Мати просить всіх небайдужих людей простягнути руку допомоги дітям. 

Детальніше: Михайло та Олександра Гапон. Потрібна допомога

Проекти регуляторних актів Міністерства фінансів України. 2015р.

Громадські обговорення проектів нормативно-правових актів. Звертаємо увагу, що на офіційному веб-порталі ДФС України (Діяльність/ Регуляторна політика/ Проекти регуляторних актів) оприлюднено проекти документів

Детальніше: Проекти регуляторних актів Міністерства фінансів України. 2015р.

«Екоосвіта та інформування як стратегічні інструменти безпечного розвитку»

В Національному авіаційному університеті відбувся КОНЦЕПТ-СЕМІНАР «Екоосвіта та інформування  як стратегічні інструменти безпечного розвитку», 16 квітня, 1430 – 1800 (аудиторія 5.601, 5-ий корпус, 6-й поверх)

Детальніше: «Екоосвіта та інформування як стратегічні інструменти безпечного розвитку»

"Програма підтримки громадянського суспільства в Україні – 2015"

Репортаж про зустріч з представництвом ЄС, присвячену конкурсу проектів "Програма підтримки громадянського суспільства в Україні 2015". На зустрічі були і представники нашої Громадської ради. Було присутньо близько 400-500 осіб.

Детальніше: "Програма підтримки громадянського суспільства в Україні – 2015"

Антикорупційний форум на базі МЕПРУ 26 лютого 2015року о 15:00. Київ

Запрошуємо до проведення «Антикорупційного форуму» на базі МЕПРУ, що планується провести 26.02.2015 року о 15:00 за адресою 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, приміщення Інформаційно-просвітницького Орхуського Центру.

Детальніше: Антикорупційний форум на базі МЕПРУ 26 лютого 2015року о 15:00. Київ

Люстрація в Органах Мінекології. Комісія з питань очищення влади

Люстрація в Органах Мінекології. Комісія з питань очищення влади (люстрації) в органах Міністерства екології та природних ресурсів України. Мета комісії — громадський контроль відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Детальніше: Люстрація в Органах Мінекології. Комісія з питань очищення влади 

Інформація про склад, планування та діяльність (АПЗПК)

Комітет адміністративно-правового забезпечення та протидії корупції (АПЗПК) Громадської ради при Міністерстві  екології та  природних ресурсів України. Інформація про склад, планування та діяльність Комітету:

Детальніше: Інформація про склад, планування та діяльність (АПЗПК) 

Україна приєднується до програми Горизонт 2020

Україна приєднується до програми Горизонт 2020, щоб працювати спільно з ЄС у науково-дослідній сфері. Участь у програмі Горизонт 2020 засвідчує, що ЄС і Україна вважають наукові дослідження та інновації вирішальними для економічного зростання та створення робочих місць.

Детальніше: Україна приєднується до програми Горизонт 2020

Висновки Європейської Ради щодо Росії/України

Громадські структури обговорюють Висновки Європейської Ради щодо Росії/Україн. ЄС підтримує український народ і його право обирати своє власне майбутнє. ЄС підтримує український уряд у його намаганнях стабілізувати Україну та провести реформи.

Детальніше: Висновки Європейської Ради щодо Росії/України

Перша зустріч активістів екосотні 10 березня 2015р.

Вчора, 10 березня 2015р., відбулася перша зустріч активістів екосотні. Підняли величезний пласт проблем від Київського ядерного реактора (так-так на проспекті Науки і він працює кожен день) до судових спорів окремих Національних парків.

Детальніше: Перша зустріч активістів екосотні 10 березня 2015р.

Запрошуємо охочуючих на стажування до Лондону!

Запрошуємо на стажування до Лондону! Асоціація правників України запрошує взяти участь у тримісячній програмі стажування для молодих юристів у Лондоні за підтримки британської Фундації європейського права лорда Слінна під егідою Відділення АПУ в м. Києві.

Детальніше: Запрошуємо охочуючих на стажування до Лондону!

Програма Партнерство з Майкрософт Україна

Корпорація Microsoft та Ресурсний центр ГУРТ запрошують стати учасником програми «Партнерство для громадських організацій з Майкрософт Україна». 02.03.2015 р. відбудеться партисипативне вивчення потреб громадських і благодійних організацій із усіх регіонів України.

Детальніше: Програма Партнерство з Майкрософт Україна

«Громадянська платформа втілення прав людини»

22.08.2013 р. був укладений договір «Громадянська платформа втілення прав людини» між БФ «ДРЕВЛЯНИ»  та АО «Київська Гельсінська група». Сторони прийняли на себе зобов’язання об’єднати свої внески і спільно діяти для досягнення загальної мети проекту.

Детальніше: «Громадянська платформа втілення прав людини»

Свято Миколая для дітей-переселенців з зони АТО

Свято для дітей "Щоб зробити дитину щасливою не потрібно особливих зусиль, це зовсім неважко, треба лише мати бажання творити дива та нести турботу і тепло у своєму серці. А подякою людям за добрі вчинки будуть сяючі очі та щасливі посмішки дітей" /директор ІКД ДФС Віктор Косарчук/

Детальніше: Свято Миколая для дітей-переселенців з зони АТО

Прес-конференція 30 грудня. Київ, , пров. Новопечерський.3, корпус 2

30 грудня, відбудеться прес-конференція «Зупинимо знищення в Україні системи державного екологічного контролю». Будуть показані відеоматеріали про те, до чого вже призвела в Україні заборона на екологічні перевірки в 2014 році.

Детальніше: Прес-конференція 30 грудня. Київ, , пров. Новопечерський.3, корпус 2

Working Groups, Subgroups, National Platforms

EaP CSF Annual Reports 2013-2014: Working Groups, Subgroups, National Platforms.To mark the end of the year, Working Groups, Subgroups and National Platforms of the Eastern Partnership Civil Society Forum present annual reports on their activities, achievements and challenges in 2013-2014. 

Детальніше: Working Groups, Subgroups, National Platforms 

Forum elects new Steering Committee for 2014-2015

Forum elects new Steering Committee for 2014-15.Participants of the EaP CSF annual assembly in Batumi, Georgia have elected a new Steering Committee under the reformed composition of the group. This year, the Steering Committee features 11 members. (Contacts of the Steering Committee)

Детальніше: Forum elects new Steering Committee for 2014-2015

EaP CSF members help shape an appropriate response

Up to 10 EaP CSF members contributed to the shaping of an appropriate response to Russian propaganda in the EU’s Eastern Neighbourhood, following their participation at a conference on the media environment in the region on 10-11 December in Brussels /Forum News. The Eastern Partnership Civil Society

Детальніше: EaP CSF members help shape an appropriate response

Events. December. The 10th PAUCI December Eastern Forum

Forum "Transatlantic Community versus Eurasia - Arising Challenges and New Opportunities" organised in partnership with the EaP CSF discusses recent developments in the EaP region.

Детальніше: Events. December. The 10th PAUCI December Eastern Forum

Opportunities and other news. How to apply: application form

If the concept note is accepted by the Monitoring Committee, the applicant will be invited to develop the project idea further and submit a complete application form (How to apply)

Детальніше: Opportunities and other news. How to apply: application form

В 2015г. с "Благодійна книгарня "ДієСлово"

Друзья, ну какие праздники без хорошей книги? "Благодійна книгарня "ДієСлово" - первый в Украине благотворительный книжный магазин: 27-28 декабря - МВЦ, "Коло життя". 28 декабря - 11 января - Арт-Завод "Платформа", "Новогодний город". 

Детальніше: В 2015г. с "Благодійна книгарня "ДієСлово"

Активісти провели толоку на території підприємства

20 грудня, активісти "Екологічного Опору" та "Західно-Українського товариства захисту тварин" разом з волонтерами і працівниками ЛКП «Лев» провели толоку на території підприємства. Варто зазначити, що толока – подія не одноразова.

Детальніше: Активісти провели толоку на території підприємства

Всі види підприємництва та їх правового забезпечення

Геніальне відео... всі види підприємництва та їх правового забезпечення потребують негайного перегляду - для спасіння планети...  https://www.youtube.com/watch?v=nUclYtirGTg

Детальніше: Всі види підприємництва та їх правового забезпечення 

Залучення до процесу прийняття рішень в Україні

Рада Європи проводить консультації щодо проекту Стратегії залучення громадянського суспільства у процес прийняття рішень в Україні. Коментарі та пропозиції до проекту приймаються до 4 грудня, 13:00 (українською або англійською мовами).

Детальніше: Залучення до процесу прийняття рішень в Україні

Нова справа МБО “Екологія-Право-Людина”щодо України

Наприкінці листопада 2014 року МБО “Екологія-Право-Людина” , вичерпавши можливі національні засоби судового захисту, подала звернення до Комітету із дотримання Оргуської конвенції щодо України. Це звернення стосується можливих порушень Україною її міжнародних зобов’язань

Детальніше: Нова справа МБО “Екологія-Право-Людина”щодо України

Консультація проекту Стратегії залучення суспільства

Відсутність компромісу може заблокувати роботу Громадянської платформи Асоціації. Рада Європи запрошує всі зацікавлені сторони надати свої коментарі щодо проекту Стратегії залучення громадянського суспільства у процес прийняття рішень в Україні.

Детальніше: Консультація проекту Стратегії залучення суспільства

The 25th anniversary of the Convention on the Rights of the Child

The 25th anniversary of the Convention on the Rights of the Child. It has set standards for children's rights the world over! 20.11.2014 is celebrated as the international day for children. The United Nations General Assembly recommended in 1954 that all countries institute a Universal Children's Day

Детальніше: The 25th anniversary of the Convention on the Rights of the Child

Електронна експертно-наглядова рада при Мінприроди

Експертно-наглядова рада обговорюватиме методики оцінювання та обсяги збитків в зоні АТО, а також питання нормативно-правового врегулювання дозволів на санітарні заходи у національних парках за наслідками територіальної реформи попередніх років

Детальніше: Електронна експертно-наглядова рада при Мінприроди

Оцінювання для належного суспільного врядування

Круглий стіл “Оцінювання для належного суспільного врядування”, буде проводитися кафедрою державної політики та суспільного розвитку Національної академії державного управління при Президентові України у співпраці Українською асоціацією оцінювання.

Детальніше: Оцінювання для належного суспільного врядування

Спонсорство конкурсу "Школа сталого розвитку 2013-2014р."

Частина навчальних закладів, що стали переможцями конкурсу “Школа сприяння сталому розвитку”, отримали подарунки від благодійного фонду “Древляни” та громадської організації «Інститут законотворчості та інформаційних технологій”.

Детальніше: Спонсорство конкурсу "Школа сталого розвитку 2013-2014р."

Голосування за національний логотип України до 14.10 2014р.

Голосування за національний логотип України для маркування сертифікованої органічної продукції до 14.10.2014р. Мінагрополітики разом з громадськістю проводить конкурс на розробку логотипу для маркування сертифікованої органічної продукції. Сьогодні останній день!

Детальніше: Голосування за національний логотип України до 14.10 2014р.

Перейменування вулиці Небесної сотні в місті Києві. Задачі.

«Гражданская платформа реализации прав человека», Благотворительный фонд «Древляне» и АО «Киевская Хельсинская группа» приняли участие в продвижении идеи переименования улицы Институтской в честь Героев Небесной сотни


Детальніше: Перейменування вулиці Небесної сотні в місті Києві. Задачі.

II Міжнародний фестиваль дітей та молоді "Я Вірю"

ІІ Міжнародний пісенний фестиваль дітей та молоді з особливими потребами «Я Вірю», метою якого є виявлення та підтримка талановитих дітей та молоді з особливими потребами, проходитиме у м. Львові з 21.08.2014  по 25.08.2014 року)


Детальніше: II Міжнародний фестиваль дітей та молоді  "Я Вірю"

Засідання Комісії в Орхуському центрі Мінприроди.

Комісія з адміністративно - правової діяльності та боротьби з корупцією Громадської ради при Міприроди України, з питань стану реформ природоохоронної діяльності та моніторингу природних ресурсів в умовах Євроінтеграції


Детальніше: Засідання Комісії в Орхуському центрі Мінприроди.

Створення нових інституцій за участі держави у 2014р.

Обгрунтування створення нових інституцій за участі держави (Української Національної Біржі та Банку Поставки Ліквідності), як основних дієвих шляхів розвитку національної економічної моделі Благодійний фонд “Древляни”, серпень 2014 року.


Детальніше: Створення нових інституцій за участі держави у 2014р.

Open Air Organic Barbecue, 16.08.2014р.

Запрошуємо Вас відвідати благодійний захід - Open Air Organic Barbecue, який проводять наші партнери «Органіка Україна». Захід відбудеться у суботу, 16 серпня, з 10.00 – 18.00, за адресою: Київ, Голосіївський парк, Родимцева 12, озеро Дідорівка (розташування Органіка Україна: будиночок № 18).


Детальніше: Open Air Organic Barbecue, 16.08.2014р.

Група з підтримки для України

Сьогодні Європейська Комісія вирішила створити Групу з підтримки для України, що забезпечуватиме основну координацію, структуру, огляд та головні напрями роботи Єврокомісії щодо підтримки України.


Детальніше: Група з підтримки для України

Новини благодійних проектів

Підтримайте програму «Квиток до успіху», соціального проекту для малозабезпечених сімей Львова, направленого на розвиток лідерських та підприємницьких навичок у дітей-підлітків віком 14-17 років


Детальніше: Новини благодійних проектів

Виставка іконопису "Небо на землі", 2014р.

Майстерня «Небо на землі» запрошує відвідати виставку ікон, що відкриється в Центрі Української Культури та Мистецтва. Виставка відбудеться у рамках щорічного виставкового проекту «Сонячний Великдень» 4 квітня 2014року.


Детальніше: Виставка іконопису "Небо на землі", 2014р.