Діяльність з Громадською радою

Колеги з РПР-Київ просили оцінити документ на адекватність

Терміни - до вівторка. Будемо вдячні за коментарі до програми у документі:


Про затвердження Комплексної міської цільової програми розвитку електронного урядування та технічного захисту інформації в місті Києві на 2015 - 2018 роки

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», указу Президента України від 27 вересня 1999 року № 1229/99 «Про Положення про технічний захист інформації в Україні», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2010 року № 2250-р «Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні» та від 15 травня 2013 року № 386-р «Про схвалення Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні», враховуючи рішення Київської міської ради від 29 жовтня 2009 року № 520/2589 «Про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у місті Києві», з метою розвитку електронного урядування та забезпечення технічного захисту інформації в місті Києві Київська міська рада вирішила:
1. Затвердити Комплексну міську цільову програму розвитку електронного урядування та технічного захисту інформації в місті Києві на 2015 - 2018 роки (далі – Програма), що додається.

Детальніше: Колеги з РПР-Київ просили оцінити документ на адекватність 

Официальное письмо кинологов к киевской власти

Официальное письмо власть имущим от кинологических организаций, которые тесно сотрудничали с гос предприятиями в сфере домашних животных! Все кинологи наших организаций работали над повышением кинологической культуры в г. Киеве. Наши совместные проведенные и запланированные мероприятия, а также все, пусть даже не большие, но достижения, оказались под угрозой, т.к. запланированные "реформы по модернизации" абсолютно не учитывают потребности кинологов и собачников. Надеемся данное письмо поможет нам достучаться до чиновников, которые должны учитывать все предложения по вопросам содержания домашних животных в г.Киеве. Ждем Ваших комментариев и дополнений по этому письму!


Події в Громадській раді Мінприроди:

Відкрите звернення Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України до депутатів Верховної Ради України сьомого скликання

24.02.2014

Шановні депутати Верховної Ради України!

Ми, представники громадських організацій, об’єднаних в Громадську раду при Міністерстві екології та природних ресурсів України, усвідомлюючи і розділяючи із суспільством високий рівень очікувань, пов’язаних із процесом перезавантаження суспільно-політичних відносин в нашій державі, а також беручи до уваги значення і вагомість процесу формування нового Уряду України, враховуючи те, що на Міністерство екології та природних ресурсів України покладені такі ключові завдання, як забезпечення біологічної, генетичної та радіаційної безпеки, поводження з відходами, пестицидами і агрохімікатами, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, технічного регулювання у сфері охорони довкілля, забезпечення виконання важливих міжнародних угод та конвенцій, стороною яких є Україна, звертаючи увагу на згубну практику більше ніж 20-ти років незалежності України, за якої питання екологічної безпеки, раціонального природокористування, формування та реалізації держаної екологічної політики відкладались на задній план, нехтувались, а їх виконання доручалось переважно некомпетентним та незацікавленим управлінцям «за політичною квотою», вимагаємо:

Детальніше: Події в Громадській раді Мінприроди: