Події

Національна академія аграрних наук України 

 Полтавська державна сільськогосподарська дослідна станція ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Запрошення до участ і у Всеукраїнській науковій  і нтернет-конференції 
 

«Новітні технології – шлях до сталогорозвитку АПК України»

​організатори: 
​​
Національна академія аграрних наук України

Полтавська державна сільськогосподарська дослідна станція ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації

Детальніше: Конференція 2017 заочна

Без названия

НОВИНИ УС ПГС
Відбулося чергове засідання УС ПГС (13 квітня 2017 року).
 
Під час засідання члени УС ПГС обговорили питання діяльності Платформи - підготовку комплексного звіту щодо виконання Угоди про асоціацію та аналітичних документів, взаємодію з Урядом та Верховною Радою, результати грантового конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах», а також процес підготовки до 4-го засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (м.Брюссель, 18 травня ц.р.).
 
Затверджено Регламент Робочої групи УС ПГС (13 квітня 2017 року).
 
На засіданні 13 квітня УС ПГС також затвердила Регламент Робочої групи УС ПГС. Документ визначає завдання та форми діяльності Робочих груп, права й обов'язки їх учасників та регламентує процедури прийняття рішень, набуття та втрату статусу учасника РГ.

Детальніше: Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС 

Скрізь можна спостерігати одну й ту саму тенденцію – екологічні проблеми накопичуються та консервуються. А чиновники незмінно оперують тезою про відсутність належних коштів в держбюджеті/місцевих бюджетах на вирішення цих проблем.  У разі подальшого зберігання подібного стану речей наша держава ризикує скотитися в плані екологічної небезпеки для життя людей на рівень африканських країн. Тому ключове завдання активістів екологічних організацій  та громадськості - тримати основні екологічні проблеми в фокусі суспільної уваги, добиватися від керівництва держави реального покращення ситуації з охороною навколишнього середовища.

Детальніше: Основні екологічні проблеми України

Генеральная прокуратура Украина возбудила уголовное дело о закупках южно-африканского угля.

Расследование началось с легкой руки президента, который на заседании СНБО поставил под сомнение происхождение южно-африканского угля и предположил, что уголь закупается по завышенной цене.

Детальніше: Вугілля розбрату

Екологи занепокоєні. Хоча занепокоєними мають бути усі патріотично налаштовані українці. Невеличкий уривок із матеріалу, репост якого ми робимо: "Купуючи викиди в Росії, ми фінансуємо один із найбільш ворожих до довкілля урядів на планеті, який вже багато років поспіль гальмує міжнародні переговори. Замість того, щоб купувати викиди, нам треба затягнути паски, ввести жорсткий облік споживання енергоресурсів та масово термомодернізувати будинки. За рахунок цих заходів ми легко можемо скоротити викиди СО2 на 10 млн тон у рік, суттєво зменшити споживання викопного палива і тоді не доведеться купувати вугілля в Росії"

Детальніше: Росія припинила поставки вугілля в Україну


Open Air Organic Fair 2014
31 травня 2014 р. о 10:00
Київ, Голосіївський парк, Родимцева 12, озеро Дідорівка


Київ, 15 травня 2014 року

Представництво ЄС в Україні запрошує на святкування Дня Європи та панельну дискусію з дипломатами та експертами

17 травня 2014 року о 12.00 у Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 10-12) в рамках святкування Дня Європи в Києві Представництво Європейського Союзу запрошує киян та гостей міста на панельну дискусію «Ідея Європи та нова Україна». Дипломати ЄС та України, а також українські інтелектуали та експерти поговорять про вектори зближення України та Європи: в політиці, економіці, інформаційному просторі, цінностях та інших сферах життя.

З 11.00 на території Мистецького Арсеналу розпочнеться низка цікавих заходів та ініціатив в рамках святкування Дня Європи: тематичні фотовиставки, інформаційно-інтерактивні зони, виступи дитячих і фольклорних колективів, ігротеки, майстер-класи тощо.

Усі охочі запрошуються на:

Детальніше: Ідея Європи та нова Україна

Шановні друзі,

Від імені Посольства Латвійської Республіки в Україні та пані посла Латвії Д-р Аргіти Даудзе маємо честь запросити Вас 16 травня о 18:00 в Національний художній музей України (вул.Грушевського 6) в рамках експозиції виставки «Наш шлях до незалежності» та комунікаційної кампанії «Рига 2014» на зустріч з депутатом Ризької думи, екс-міністром культури Латвії пані Сарміте Елерте на тему "Рига 2014 – Культурна столиця Європи"
(вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією за номером 044 279 6462, або за е-поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy86202 + '\'>'+addy_text86202+'<\/a>'; //--> ).

Детальніше: «Наш шлях до незалежності» та комунікаційної кампанії «Рига 2014»

Шановні колеги!

16 травня 2014 року, початок о 12:00 до 17:00, Орхуській  інформаційно-просвітницькій  центр Мінприроди України (Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35)

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у  засіданні  Комісії з адміністративно-правової діяльності та боротьби з корупцією  громадської ради при Мінприроди України з питань нормативно – правового забезпечення природоохоронної діяльності та моніторингу природних ресурсів в умовах Євроінтеграції

Питання до розгляду та обговорення:
1. Підготовка до участі у щорічній зустрічі Форуму громадянського суспільства Східного партнерства від Української інноваційно-технологічної платформи «Еко-енергобіоекономіки» європейського типу та Ради експертів в складі Комісії з адміністративно-правової діяльності та боротьби з корупцією Громадської ради Міністерства екології та природних ресурсів України.

Детальніше: Комісія з адміністративно-правової діяльності та боротьби з корупцією  громадської ради при...

26 квітня представники Ради експертів Громадської ради  Міністерства екології та природних ресурсів України прийняли участь у Першій ігровій імітаційній сесії «Україна-ЄС» за підтримку фонду Богдана Гаврилишина та участі засновника фонду. 55 активних представників молодіжних рухів України разом із досвідченими експертами обговорили сучасні моделі втілення інноваційних моделей використання ресурсів країни за системного підходу.  До проведення наступного семінару 17 травня заплановано представлення моделей проекту на різних рівнях суспільства. Молодь хоче побачити системне уявлення реформ і від майбутніх керманичів держави - і вийти на предметний діалог щодо розбудови сталого майбутнього країни

Детальніше: Перша ігрова імітаційнійна сесія «Україна-ЄС»