Шановні колеги!

16 травня 2014 року, початок о 12:00 до 17:00, Орхуській  інформаційно-просвітницькій  центр Мінприроди України (Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35)

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у  засіданні  Комісії з адміністративно-правової діяльності та боротьби з корупцією  громадської ради при Мінприроди України з питань нормативно – правового забезпечення природоохоронної діяльності та моніторингу природних ресурсів в умовах Євроінтеграції

Питання до розгляду та обговорення:
1. Підготовка до участі у щорічній зустрічі Форуму громадянського суспільства Східного партнерства від Української інноваційно-технологічної платформи «Еко-енергобіоекономіки» європейського типу та Ради експертів в складі Комісії з адміністративно-правової діяльності та боротьби з корупцією Громадської ради Міністерства екології та природних ресурсів України.
2. Приєднання до Міжнародного року оцінювання програм та проектів спільно з Українською асоціацією оцінювання та Національного Європейського оціночного співтовариства (NESE).

3. Стан виконання НАКАЗу ВІД 17.12.2012 № 659 "ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ БАЗОВОГО ПЛАНУ АДАПТАЦІЇ ЕКОЛОГІЧНОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (БАЗОВИЙ ПЛАН АПРОКСИМАЦІЇ)".

4. Формування процедурної карти  по напрямах забезпечення узгодженого виконання Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики на період до 2020 року», програм «Україна – НАТО» та завдань Угоди про асоціацію України з країнами Європейського Союзу в екологічних аспектах, Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища України на період 2011- 2015 років (НПД), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 25 травня 2011 р. № 577-р на виконання Стратегії державної екологічної політики (2010) та Концепції з реформування державної політики в інноваційній сфері, схваленої  розпорядженням КМУ від 10 вересня 2012 р. N 691-р та розробки НПД до 2020 року.

5. Організація громадського обговорення проектів ЗУ:
5.1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення вимог стосовно охорони довкілля під час вирішення питань вилучення (викупу), надання, зміни цільового призначення земельних ділянок»;
5.2 «Кодексу України про надра»;
5.3 «Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації положень Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті».
До участі на засіданні запрошені:
-  представники Громадських організацій України;
-  керівники профільних структурних підрозділів Мінприроди;
-  керівництво Наукового парку Національного авіаційного Університету;
-  представники європейських структур;
-  представники наукових установ.


З повагою,
Козловська Марина Віталіївна
керівник Ради експертів  Комісії з адміністративно-правової діяльності та боротьби з корупцією
Громадської ради Міністерства екології та природних ресурсів України
http://www.researchclub.com.ua/~56
+38095 2732134
skype: marine_ko