Київ, 15 травня 2014 року

Представництво ЄС в Україні запрошує на святкування Дня Європи та панельну дискусію з дипломатами та експертами

17 травня 2014 року о 12.00 у Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 10-12) в рамках святкування Дня Європи в Києві Представництво Європейського Союзу запрошує киян та гостей міста на панельну дискусію «Ідея Європи та нова Україна». Дипломати ЄС та України, а також українські інтелектуали та експерти поговорять про вектори зближення України та Європи: в політиці, економіці, інформаційному просторі, цінностях та інших сферах життя.

З 11.00 на території Мистецького Арсеналу розпочнеться низка цікавих заходів та ініціатив в рамках святкування Дня Європи: тематичні фотовиставки, інформаційно-інтерактивні зони, виступи дитячих і фольклорних колективів, ігротеки, майстер-класи тощо.

Усі охочі запрошуються на:

  • Що? Панельну дискусію «Ідея Європи та нова Україна» з 12:00 до 14:00; святкування Дня Європи (з 11:00 до 17:00)
  • Коли? 17 травня 2014 року
  • Де? Київ, Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 10-12)

Учасники дискусії обговорять такі питання:

• Досвід нових країн ЄС: 10 років після розширення Євросоюзу
• Чи може євроінтеграція побудувати нову Україну?
• Відносини ЄС-Україна в контексті нинішньої соціально-політичної ситуації в Україні
• Які нові можливості та виклики Угода про асоціацію нестиме для українського суспільно-економічного розвитку?
• Які внутрішні реформи потрібні Україні для подальшого поступу в напрямі ЄС?
• Наскільки близькими є цінності українців до цінностей громадян ЄС?

Експерти панельної дискусії:

Ян Томбінські, Посол Європейського Союзу в Україні
Яна Зікмундова, Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні
Данило Лубківський, заступник Міністра закордонних справ України
Ірина Бекешкіна, соціолог, спеціаліст у галузі політичної та електоральної соціології, директор Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»
Володимир Єрмоленко, директор європейських проектів Інтерньюз-Україна, старший викладач НаУКМА, доктор політичних студій (EHESS, Париж)
Сергій Сидоренко, журналіст, експерт з європейської інтеграції, спеціальний кореспондент газети КоммерсантЪ-Україна у 2005-2013, тренер проекту BBC/Media Neighborhood для українських ЗМІ

Панельна дискусія «Ідея Європи та нова Україна» стане вісімнадцятим заходом інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Для інформації щодо панельної дискусії, будь ласка, звертайтесь до Катерини Григоренко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy7140 + '\'>'+addy_text7140+'<\/a>'; //--> , 0939311332, 0973546811.