Без названия

НОВИНИ УС ПГС
Відбулося чергове засідання УС ПГС (13 квітня 2017 року).
 
Під час засідання члени УС ПГС обговорили питання діяльності Платформи - підготовку комплексного звіту щодо виконання Угоди про асоціацію та аналітичних документів, взаємодію з Урядом та Верховною Радою, результати грантового конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах», а також процес підготовки до 4-го засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (м.Брюссель, 18 травня ц.р.).
 
Затверджено Регламент Робочої групи УС ПГС (13 квітня 2017 року).
 
На засіданні 13 квітня УС ПГС також затвердила Регламент Робочої групи УС ПГС. Документ визначає завдання та форми діяльності Робочих груп, права й обов'язки їх учасників та регламентує процедури прийняття рішень, набуття та втрату статусу учасника РГ.

 

ДІЯЛЬНІСТЬ РОБОЧИХ ГРУП УС ПГС
Засідання Робочої групи 4 «Зайнятість, соціальна політика, рівні можливості та здоров’я» УС ПГС (26 квітня 2017 року).
 
Учасники засідання проаналізували виконання плану роботи Робочої групи 4 на 2017 рік, скорегували основні завдання та запланували провести публічний захід з обговорення виконання Порядку денного асоціації між Україною та ЄС в частині праці, соціальної політики та охорони здоров'я. При обговореннірезультатів конкурсу регрантингу в рамках проекту «Громадська синергія» був представлений один з проектів-переможців конкурсу з тематики забезпечення рівності жінок і чоловіків на ринку праці.
 
АНОНСИ
4-те засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (м.Брюссель, 18 травня 2017 року).
 
В рамках засідання ПГС буде розглянуто прогрес у виконанні Угоди про асоціацію з точки зору громадянського суспільства, представлені тематичні доповіді щодо результатів першого року дії ЗВТ між Україною та ЄС, виконання екологічної складової Угоди про асоціацію, а також cвободи слова в Україні.
 
Засідання Робочої групи 6 «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт» УС ПГС (30 травня 2017 року).
 
Планується обговорити останні події та заходи Платформи та результати засідання ПГС у Брюсселі, актуальні питання у сфері культури, освіти та інформаційного суспільства, а також кроки із розширення співпраці з органами влади та підготовку Робочою групою аналітичних документів. 
 
Спільне засідання Робочої групи 5 «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату» УС ПГС та РГ 3 УНП ФГС СхП (останній тиждень травня).
 
Метою засідання є обговорення спільних ініціатив РГ 5 УС ПГС та РГ 3 УНП ФГС СхП, результатів засідання ПГС (м.Брюссель, 18 травня ц.р.) та представлення проектів-переможців конкурсу регрантінгу в рамках проекту «Громадська синергія» та обговорення можливостей залучення до їх реалізації учасників обох Платформ. Точна дата зустрічі визначається та буде анонсована на сайті УС ПГС.
 
НОВИНИ ПРОЕКТУ «ГРОМАДСЬКА СИНЕРГІЯ»
Cемінар з написання документів Комплексного оціночного звіту (5 квітня 2017 року).
 
5 квітня за підтримки проекту «Громадська синергія» відбувся семінар з написання документів Комплексного оціночного звіту для учасників Робочих груп УС ПГС. Основні питання, яким приділено увагу - стадії вироблення політики, категорії стейкхолдерів, методологія написання звіту, а також залучення громадськості до моніторингу Угоди про асоціацію. Для зручності учасників Робочих груп УС ПГС в мережі розміщений відеозапис семінару.
Зустріч переможців конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» (25 квітня 2017 року).
 
25 квітня відбулася зустріч переможців конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах». Представники організацій, чиїпроекти були підтримані проектом «Громадська синергія», коротко презентували суть проектів і плани діяльності, ознайомилися з процедурами і правилами звітності, а також обговорили, як забезпечити ефективну комунікацію між організаціями-виконавцями проектів, Міжнародним фондом «Відродження», платформами (УС ПГС і УНП) та проектом «Громадська синергія».
 
Тренінг з розробки проектних пропозицій (27 квітня 2017 року).
 
27 квітня відбувся тренінг з розробки проектних пропозицій під час якого учасники тренінгу ознайомилися із порядком формування проектної заявки, вибором стратегії проекту та основними вимогами до нього. а також підготували пробну концепцію проекту. Наприкінці тренінгу учасники спробували себе в ролі експертів, що оцінюють проектні заявки, і на практиці зрозуміли логіку відбору проектів.

Оголошено додатковий конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах».
 
Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» оголосила додатковий конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах». Кінцевий термін подання пропозицій - 15 травня 2017 року.